


693 ₴
312 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT20592 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 9.5 мм |
| Кількість предметів | 3 шт |
| Модель | нержавіюча сталь/листовий метал, 76х1, 6х9, 5 мм. |
| Робочий матеріал | метал |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 1.6 мм |