


731 ₴
329 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08-973 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Додаткові характеристики | губка м'яка |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Кріплення | різь |
| Максимальні оберти | 5000 об/хв |
| Модель | полірувальний, 150x50мм, M14, губка мяка |
| Призначення | для роботи з ротаційними полірувальниками, для видалення дрібних подряпин і потертостей |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина | 50 мм |