624 ₴
281 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF467P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander, XL, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF467P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | DCF467P |
| Країна виробництва | Нідерланди |