680 ₴
306 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77621 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Комплектація | Один предмет |
| Макс. швидкість об./хв | 12500 |
| Матеріал дроту | Сталь |
| Модель | чашка посилена плетена 75 мм М14, стальний дріт 0 |
| Призначення | для болгарки |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | M14 |
| Форма дроту | плетена |