

622 ₴
280 ₴
З допомогою кріплення PowerPlay 3072 зручно і просто закріпити боксерську грушу на стелі або платформі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Висота | 6 см |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PP_3072 |
| Вага | 200 г |
| Тип кріплення | стельовий |
| Габарити упаковки | 6 x 6 x 6 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріплень | 1 |
| Модель | PP_3072 |
| Країна виробництва | Китай |