604 ₴
272 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kia |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Carens, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9302 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | WP9302 |
| Країна виробництва | США |