564 ₴
254 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EWCA-350-30 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 25.4 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | метал + нержавіюча сталь, 350х3.0х25.4 |
| Робочий матеріал | метал, неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Україна |
| Товщина кола | 3 мм |