573 ₴
258 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K25 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Сумісність з моделлю | K25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-0K-K25 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | 20-0K-K25 |
| Застосування | KIA MOHAVE (HM) |
| Країна виробництва | Італія |