


644 ₴
290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип | Сито |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR3921SS |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр | 9.5 см |
| Комплектація | Один предмет |
| Модель | Gemini Cup Steeln 9, 5 см |
| Розміри | 16 × 10, 5 × 9, 5 см |
| Країна виробництва | Китай |