
304 ₴
137 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Pro |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BGMP-5300 |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 60 мм |
| Довжина чищення | 155 мм |
| Модель | Foodies collection горизонтальна 15.5 см |
| Серія | Foodies |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип леза | вертикальне |
| Ширина чищення | 75 мм |