567 ₴
255 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE229 |
| Виробник | Champion |
| Довжина різьби | 26.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE229 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | OE229 |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M12 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | США |