598 ₴
269 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Golf Sportsvan, Passat, Leon, A3, Golf, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2088 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | WP2088 |
| Країна виробництва | США |