489 ₴
220 ₴
Вигнута крильчатка збільшує силу повітряного потоку та ефективність охолодження, а також зменшує опір повітря та шум від роботи вентилятора.
Захист від вібраціїСиліконові вставки поглинають вібрацію, що передається від вентилятора на корпус.
Зручність обслуговуванняЗнімна крильчатка полегшує догляд за вентиляторами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 133 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACF3-MT00210.11 |
| Повітряний потік | 29.8 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.23 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Модель | Motion 12 |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | Немає |
| Споживана потужність | 1.92 Вт |
| Споживаний струм | 0.16 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin, Molex |
| Рівень шуму | 22 дБ |