

558 ₴
251 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал леза | Кераміка |
| Матеріал рукоятки | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR2120BG |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 100 мм |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Модель | Fresh 10см, кераміка, пластик, бежевий |
| Розміри | 20 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір леза | білий |
| Колір рукояті | бежевий |