560 ₴
252 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 м |
| Товщина | 0.13 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YT-8156 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Матеріал виробу | ПВХ |
| Модель | YT-8156 10 мм x 12м 10 шт. |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір | білий, зелений, червоний, синій, чорний |