473 ₴
213 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE206 |
| Виробник | Champion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE206 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Модель | OE206 |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
| Країна виробництва | США |