384 ₴
173 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Довжина | 25 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6927595782668 |
| Вага 1 шт. | 111.5 г |
| Вага загальна | 0.223 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість | 2 шт |
| Матеріал | оцинковане залізо |
| Модель | NH21YW133 25 см білі 2 шт |
| Країна виробництва | Китай |