

449 ₴
202 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR2139SS |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина леза | 89 мм |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Матеріал рукояті | нержавіюча сталь |
| Модель | Gemini Vegetables 8, 9 см |
| Призначення | Для овочів |
| Розміри | 21 см |
| Серія | Gemini |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кріплення рукояті | суцільне лиття |
| Колір леза | неіржавка сталь |
| Колір рукояті | неіржавка сталь |