


449 ₴
202 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип | Сито |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR3918T |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр | 9.5 см |
| Комплектація | Один предмет |
| Модель | Fresh Cup 9, 5 см Blue |
| Розміри | 11 × 15 × 9, 5 см |
| Країна виробництва | Китай |