
451 ₴
203 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7113 |
| Виробник | NGK |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7113 LFR5B |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Кальальне число | 5 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Модель | 7113 LFR5B |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.9 мм |
| Країна виробництва | Японія |