193 ₴
87 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55H943 |
| Тип кола | під липучку |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 125 мм |
| Зернистість | P120 |
| Кількість предметів | 5 шт. |
| Модель | 55H943, 125 мм, на липучці, K120, 5шт. |
| Робочий матеріал | деревина |
| Країна виробництва | Китай |