171 ₴
77 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 м |
| Товщина | 0.13 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QM-EIT130WS-18/20 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Матеріал виробу | ПВХ |
| Модель | white shinny 18 мм/20м |
| Країна виробництва | Китай |