422 ₴
190 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61H3T5 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Модель | алмазний 125х22.2мм, по кераміці, бетону |
| Робочий матеріал | бетон, граніт, кераміка/керамічна плитка, керамограніт, мармур, теракот |
| Країна виробництва | Китай |