511 ₴
230 ₴
Ідеально справляється з різанням високолегованої та нержавіючої сталі. Покращена конструкція диска має вищу швидкість різання, водночас утворюється менше пилу. Система HydroProtect захищає диск від вогкості та забезпечує хорошу продуктивність після місяців зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932451480 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | SCS 41/230х1.9 |
| Робочий матеріал | метал, неіржавка сталь |
| Країна виробництва | США |
| Товщина кола | 1.9 мм |