429 ₴
193 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE120/T10 |
| Виробник | Champion |
| Матеріал електрода | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE120/T10 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | багатоелектродна |
| Модель | OE120/T10 |
| Особеннсоти | 3 електроди маси, жорстке SAE-під'єднання, захист від перешкод |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.6 мм |
| Країна виробництва | США |