

402 ₴
181 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR2018SK |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина леза | 80 мм |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Модель | Black Mars для овочів 19 см |
| Призначення | Для овочів |
| Особливості | V-подібне заточування |
| Розміри | довжина 19 см |
| Серія | Black Mars |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кріплення рукояті | всадной |
| Колір леза | чорний |
| Колір рукояті | чорний |