429 ₴
193 ₴
✔ Для загальних робіт і різання нержавіючої сталі, залізовмістких і кольорових металів, включаючи зачистку зварних швів і підготовку поверхонь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT43909 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | INOX, нержавіюча сталь/листовий метал, 230х1.9х22. |
| Робочий матеріал | метал, неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 1.9 мм |