396 ₴
178 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | V30600 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість викруток | 1 шт |
| Хрестова (Pozidriv,PZ) | PZ0 |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Материал стержня | сталь S2 |
| Модель | Premium діелектрична VDE хрестова PZ 0х60 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип викрутки | діелектричні (для робіт із напругою до 1000 В), стандартна |
| Тип шліца | хрестовий з насічками (PZ) |
| Форма ручки | стандартна |