393 ₴
177 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2.608.578.518 |
| Тип зубила | плоске |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | піка ECO SDS-Plus 250мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, цегла |
| Сумісність | перфоратор |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | один предмет |
| Тип хвостовика | SDS Plus |