371 ₴
167 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77527 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Комплектація | Один предмет |
| Макс. швидкість об./хв | 3750 |
| Матеріал дроту | Латунь |
| Модель | дисковий 125 мм х 22.2 мм, гофрований дріт |
| Призначення | для болгарки |
| Країна виробництва | Китай |
| Форма дроту | рифлена |