387 ₴
174 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACW-001 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 10 мм |
| Кількість предметів | 5 шт. |
| Модель | по металу 75 мм, 3&84;, 5 шт. |
| Робочий матеріал | метал |
| Країна виробництва | Китай |