


402 ₴
181 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Діаметр | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR3028B |
| Гарантія, міс | 0 |
| Матеріал | Неіржавка сталь + пластик |
| Модель | Gemini, 28см, нержавіюча сталь, пластик, чорний |
| Розміри | 43 х 28 х 0, 3 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | неіржавка сталь, чорний |