
344 ₴
155 ₴
Серветка на стіл із натуральної іспанської тканини.
Склад тканини: 60% бавовна, 40% поліестер (гобелен).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Тип | Серветка |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16161 |
| Гарантія, міс | 0 |
| декорування | кухонна тематика |
| Модель | Прянощі 30х50 см |
| Особливості матеріалу | 60% бавовна, 40% поліестер (гобелен) |
| Розміри | 30 x 50 см |
| Рекомендації по догляду | прати при температурі до 40°C |
| Країна виробництва | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | різнобарвний |