344 ₴
155 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Загальні | |
| Довжина | 457 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13457220 |
| Вид | бандаж |
| Гарантія, міс | 0 |
| Зернистість, Р | 220 |
| Кількість | 10 шт. |
| Модель | стрічка 75х457 мм з. 220, 10 шт. |
| Призначення | фарба, пластик, метал, лак, дерево |
| Країна виробництва | Китай |