344 ₴
155 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T16EPR-U |
| Виробник | Denso |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Сумісність з моделлю | T-16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T16EPRU |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 17.5 мм |
| Кальальне число | 16 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Модель | T16EPRU |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |