
340 ₴
153 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2.609.256.723 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість предметів в упаковці | 2 шт |
| Матеріал полотна | сталь |
| Модель | для дерева, T 101 AO, 1.4х82мм, 2 шт. |
| Робочий матеріал (застосування) | ДВП, МДФ, ламінат, ДСП, дерево |
| Розмір полотна | 82 мм |
| Сумісні інструменти | електролобзик |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Тип різу | фігурний |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 1.4 мм |