340 ₴
153 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRISK |
| Довжина різьби | 12.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NR15YC.1K |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | NR15YC.1K |
| Розмір гайкового ключа | 21 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
| Країна виробництва | Чехія |