



329 ₴
148 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08-974 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Додаткові характеристики | губка м'яка |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Кріплення | Липучка |
| Максимальні оберти | 3000 об/хв |
| Модель | полірувальний, 80x25мм, на липучці, губка мяка |
| Призначення | для ротаційних та ексцентрикових полірувальних машин, для видалення глибших подряпин і вм'ятин |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина | 25 мм |