
324 ₴
146 ₴
✔ Висока швидкість обробкі матеріалу;
✔ Завдяки запатентованій технології - підвищений ресурс;
✔ Високий рівень балансування;
✔ Ідеально оптимізовані для використання як с акумуляторним, так мережевим інструметом;
✔ Практична упаковка;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT42380Z |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | HIGH PERFORMANCE, нержавіюча сталь/листовий метал |
| Робочий матеріал | метал, неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Польща |
| Товщина кола | 1.6 мм |