289 ₴
130 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76305 |
| Тип кола | абразивний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | шліфувальний для металу 180х6.0*22.2мм |
| Робочий матеріал | метал |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 6 мм |