284 ₴
128 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2.608.600.096 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | Expert for Inox, 230х22.23 мм |
| Робочий матеріал | неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Словенія |
| Товщина кола | 2 мм |