276 ₴
124 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08316 |
| Тип кола | під липучку |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 125 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | шліфувальний на липучку, 125 мм + гайка М14, гвинт |
| Робочий матеріал | бетон, дерево, метал, пластик |
| Країна виробництва | Польща |