264 ₴
119 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55H758 |
| Тип кола | з хвостовиком |
| Гарантія, міс | 14 |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Зернистість | P60 |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | пелюсткові з хвостовиком, 60 x 30 мм, K60 |
| Робочий матеріал | деревина, метал, пластик |
| Країна виробництва | Китай |