309 ₴
139 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9025111 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Комплектація | Один предмет |
| Макс. швидкість об./хв | 4500 |
| Матеріал дроту | Сталь |
| Модель | дротяна конусоподібна 115мм хвостовик 6мм сталева |
| Призначення | для дрилів |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Форма дроту | плетена |