222 ₴
100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9181151 |
| Тип кола | під липучку, з хвостовиком |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Кількість предметів | 2 шт |
| Модель | шліфувальний твердий 125мм з липучкою |
| Робочий матеріал | фарба, лак, метал, неіржавка сталь, пластик, деревина |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 6 мм |