198 ₴
89 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GTM_230_2_22_INOX |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | 230x2x22 неірж. |
| Робочий матеріал | метал, неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 2 мм |