
184 ₴
83 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55H990 |
| Тип кола | пелюстковий |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Зернистість | P100 |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | пелюстковий 55H990, 125x22.2 мм, K100 |
| Робочий матеріал | деревина, метал |
| Країна виробництва | Китай |