
164 ₴
74 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1940241 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | по металу та нержавіючій сталі 180x2.0x22.2мм, 850 |
| Робочий матеріал | метал, неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 2 мм |