140 ₴
63 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76105 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | відрізний для металу/неіржавкої сталі 180х1.6*22.2 мм |
| Робочий матеріал | метал, неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 1.6 мм |