151 ₴
68 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77546 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Комплектація | Один предмет |
| Макс. швидкість об./хв | 4500 |
| Матеріал дроту | Латунь |
| Модель | торцевий 24 мм х 6.4 мм, гофрований дріт |
| Призначення | для дрилів |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Форма дроту | рифлена |